iPhone 11 Wireless İncelemesi

iPhone 11 inceleme serimize devam ediyoruz. Apple, iPhone 11 için 5G ağını tamamen atlıyor; bu da bir serseri. Çünkü Galaxy S10 5G gibi telefonlar tarafından sunulan ve saniyede bir gigabit kadar yüksek seviyelere ulaşabilen yüksek hızları kaçıracaksınız. 5G ağları hala kuruluyor ve birden fazla 5G bandını destekleyen modemler şu anda piyasaya açılıyor. Yine de, geleceğe yönelik gerçek bir iPhone istiyorsanız, 2020 iPhone’u 5G ile beklemek isteyebilirsiniz.

iPhone 11 Wireless

İPhone 11, iyi bir performans sunan ancak iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max ile aynı hızlarda olmayan 4G LTE’yi destekliyor. Neden? Çünkü iPhone 11 2×2 MIMO antenine sahipken, iPhone 11 Pro modelleri daha iyi performans için 4×4 MIMO sunar.

Speedtest.net uygulamasında, iPhone 11, iPhone 11 Pro Max için 15 Mbps ile karşılaştırıldığında, New Jersey’deki T-Mobile’ın ağı üzerinden ortalama 13 Mbps indirme hızı sağladı. Yüklenen hızlar benzer bir hikayeydi; iPhone 11, iPhone 11 Pro Max’in 6.1 Mb / sn’ye ortalama 5.4 Mbps idi. Bu hız farkı değil.

iPhone 11 İnternet Hızı

İPhone 11’deki benzersiz kablosuz özelliklerinden biri, Ultra Wideband teknolojisini kullanan mekansal farkındalık için yeni bir U1 yongasıdır. Bu çip ile iPhone, diğer U1 özellikli cihazların yerini kesin olarak saptayabilir; şimdilik, bu sadece diğer iPhone 11 ahizeleri anlamına geliyor ve U1 yongası başlangıçta bu noktada yalnızca AirDrop’a fayda sağlıyor. Başka bir iPhone 11’inin üzerine gelin, dosyaları daha önce olduğundan daha verimli bir şekilde paylaşabilirsiniz.
Söylentiye göre, Apple U1 çipinden daha iyi yararlanmak için eserlerinde bir nesne izleyicisine sahip. Bu doğrudan Çini tarafından yapılanlar gibi anahtarlıklar meydan okuyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir