iPhone 11 Ekran ve Ses İncelemesi

iPhone 11 İnceleme serimize devam ediyoruz. Daha önce size Yeni iPhone 11 teknik özellikleri hakkında bilgi vermiştik. Şimdi iPhone 11 Ekran ve Ses İncelemesi ile karşınızdayız. Afiyet olsun.,

iPhone 11 Ekran

iPhone 11’in Sıvı Retina HD ekranı hala aynı 1792 x 828 çözünürlüğe sahip aynı iPhone XR da ki gibi 6,1 inç. Bu ekran hakkındaki görüşümüz değişmedi. Canlı renkler ve mükemmel parlaklığa sahip bir LCD ekrandan daha iyi, ancak OLED’e yetişmesi için daha 40 fırın ekmek yemesi gerek.

Stranger Things‘den bir sahne izlerken, hem iPhone 11’in LCD’si hem de iPhone 11 Pro OLED ekranı zengin renkler ve ince detaylar sunarken, görüş açıları iPhone 11’de daha dardı. .

Laboratuar testlerimizde, iPhone 11 sağlam sonuçlar verdi. Ekran, iPhone XR’nin 589 nitesinden daha iyi olan 652 parlaklık kaydetti. Bu panel aynı zamanda sRGB renk gamının% 113 ünü de verebilmekte. OLED ekranlı bazı telefonlara kıyasla bu durum bir az can sıkıcı; örneğin, Galaxy S10 bu testten % 208.2, OnePlus 7 Pro ise % 180 aldı. Bununla birlikte, Apple’ın ekranlarını aşırı doygun tonlar vermeyecek şekilde bilerek ayarladığını unutmamak gerekir.

Ve bu da bir doğru ekran. iPhone 11’in LCD ekranı Delta-E derecesini 0,22 olarak döndürdü (0 mükemmel). Galaxy S10 0.38 ile biraz daha kötüydü.

iPhone 11 Ses

iPhone 11 İnceleme yazımıza devam ediyoruz. Sese gelince, iPhone 11’in yeni mekansal sesi, Dolby Atmos desteğiyle birlikte daha geniş bir ses seviyesi sağlıyor. Ve bir an için John Wick 3 Fragmanı izlediğimde sinemada olduğumu sanıyordum. Ekranda çarparken camın sol ve sağına kırıldığını açıkça görebiliyordum. iyi ya da kötü).

iPhone 11 de Weezer’in “Take On Me” adlı parçasını Galaxy Note 10 ile yan yana dinlerken daha güçlü bir ses sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir