Ekim Ayında Çıkacak En İyi Oyunlar

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

PC, PlayStation 4, Xbox One

Bir çevrimiçi askeri tetikçi olan Tom Clancy’in Ghost Recon Breakpoint’i  tamamen solo olarak veya dört oyunculu kooperatif için üç arkadaşıyla oynanabilir.

Oyun, kurgusal Pasifik Okyanusu olan Auroa adasında kuruludur ve gölgeli askeri müteahhit Skell Tech’in de dahil olduğu bir dizi rahatsızlığı araştırmak için adaya gönderilen özel bir güç olan Nomad olarak oynayacaksınız.

Bu, Tom Clancy kanonundaki en son oyun ve son askeri yazarın, standart atıcınızdan biraz taktiksel mücadele ve biraz daha fazla gerçekçilik sunan alt dizisi olan Ghost Recon oyunlarının bir sonraki bölümü. En İyi Oyunlar arasında gösterilmektedir.

Concrete Genie

PlayStation 4

Sanat ve video oyunları melezleme (ve tartışmalı olarak en iyi şekilde VR oynandı) PS4’e özel beton genie, manzara oluşturmak için konsolun DualShock 4’ün hareket kontrollerini kullanmanıza yardımcı olur.

Yaratıkları nasıl boyadığınızı ve onları nasıl boyadığınızı kişilikleri etkileyecektir ve serbest stil çizimlerinin yanı sıra, oyunda oyuncunun yapıtları yoluyla çözmesi gereken temel bulmacalar vardır.

Bir grup zorba kitabı çalıncaya kadar düzenli olarak defterinde karalamalar yapan, sayfaları söküp şehir içinde yayan genç bir çocuk olan Ash olarak oynuyorsun.

John Wick Hex

PC

Film bağlantı oyunları genellikle korkunçtur, ancak John Wich Hex, kaynak materyaline cesurca yaklaşır, onu hem cesur hem de tamamen mantıklı bir şekilde sunar.

Tam kanlı bir aksiyon oyunundan ziyade John Wick Hex, silahlı füze rotanızı goons dolu odalardan geçireceğiniz bir strateji oyunudur.

Oyunun, Wick’in filmlerdeki karmaşık aksiyon dizilerini çekmek için kullandığı ve diğerlerinden mucizevi bir şekilde sıyrılmayacağı farkındalık durumunu taklit etmesi gerekiyor.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair

PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch

2017’den Yooka-Laylee, 90’lı yılların favorisinin eski tasarımcıları tarafından geliştirilen N64 klasik Banjo-Kazooie’nin manevi bir halefi oldu.

Birçoğunun umduğu gibi bir 3D platformer canlanmasına yol açmazken, türün hayranıysanız yine de oynamaya değdi.

Devam, işleri biraz değiştirerek, Eşek Kong Ülke serisininkine benzeyen 2.5D yandan kayan görünüme taşıyor.

Ring Fit Adventure

Nintendo Switch

Kendi Wii Fit tarzı oyununu alana kadar bir Nintendo Switch satın almaktan vazgeçiyorsanız, yakında biri için bombardıman ediyor olabilirsiniz.

Konsolun kontrolörlerinden birini kullanarak direnç bandına benzer bir çevre birimine (ve bacağınıza bağlanan diğeri) bağlı olarak, tümü vücut hareketleriniz tarafından kontrol edilen yırtık bir maceraya çıkacaksınız.

Bu maceranın gerektirdiği şeyler hala görülmeye devam ediyor, fakat sadece kollarınızı sallamakla kalmayacaksınız: fragman, katılımcılara oturarak ve çömelme gibi tam anlamıyla egzersiz yapanlar katılıyor.

Call of Duty: Modern Warfare

PC, PlayStation 4, Xbox One

Call of Duty: Modern Warfare En İyi Oyunlar arasında, görsel mühendislikte en son gelişmeleri kullanan geliştirilmiş grafik motoruyla, serinin “yumuşak bir yeniden başlatması” ve sürükleyici, foto-gerçekçi bir deneyim sunacağını umuyor.

Uzun süredir devam eden askeri atıcı serisinin 16. oyunu ve son derece iyi satması bekleniyor.

Modern Warfare, saygın bir araştırmacı oyun gazetecisi olan Kotaku’nun Jason Schreier’ine göre, tek kişilik bir hikayeyi franchise’e geri getiriyor;

The Outer Worlds

PC, PlayStation 4, Xbox One

Dış Dünyalar, bazı efsanevi aksiyon RPG’lerinin arkasındaki geliştiriciler olan Obsidian Entertainment’ın bir sonraki oyunudur ve yüksek konseptli öncülüğünde, 1901’de ABD Başkanı William McKinley’nin suikastının hiç yaşanmadığı bir dünyayı hayal ediyor.

Oyun, karakterinizi epik bir anlatımla kurguladığınızı görüyor. Hayranlar heyecanlı. Çünkü oyun, en iyi Fallout franchise oyununun ilk oyunlarından biri olan Tim Cain ve Leonard Boyarsky tarafından ortaklaşa yaratılıyor. RPG tarihinin en sevilen dizi.

Luigi’s Mansion 3

Nintendo Switch

Luigi’nin Konağı oyunları, Nintendo’nun korku dolu korku oyunlarını üstlenmesine rağmen, tipik Nintendo tarzında, diğer oyunlardan daha aile dostu ve şiddet içermiyorlar.

Luigi’nin Konak 3’ünde, Luigi, Mario ve Peach, ücretsiz bir konaklama sözü verilmesiyle lüks bir otele davet edilir.

Geldiklerinde işler göründüğü gibi değildir ve yeterince yakında, Luigi’nin partisinin diğer üyeleri otelin resimlerinde sıkışıp kalmış gibi görünmektedir.

Onları serbest bırakma girişiminde bulunduğunuz yeri keşfetmek, sahteciliklerle mücadele etmek ve bulmacaları çözmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir