Ateş ve Su Oyna

Ateş ve Su Oyna iki kişilik oyunlar arasında en çok oynana Flash Oyun olarak göze çarpmaktadır. İki kişilik oynanabilen seri bir çok oyuna sahiptir. Her seferinde farklı bölümlerde tek başınıza veya arkadaşlarınızla beraber oynayapabileceğiniz bir oyun. Ayrıca Apple store ve Google Play üzerinden oynanabilen bir oyundur.

Ateş ve Su Nasıl Oynanır

Ateş ve Su Oyna zamana karşı oynanan bir oyundur. Oyun içerisinde amaç kırmız ve mavi renkli hedefleri toplamak amaçlanır. Bu hedeflerin kırmızı olanları kırmızı çocukla ve mavi olanlarını mavi kız ile toplamanız gerekmektedir. Ne kadar hızlı toplarsanız o kadar hızlı bir şekilde bölümleri geçersiniz ve yüksek puan toplarsınız. Ayrıca yeşil bıçaktan uzak durmanız gerekmektedir. Bu bıçak her hangi bir oyuncuya değmesi sonucu onu öldürebilir. Bunun sonucunda oynadığınız bölümü kaybetmiş olursunuz. Bölüme tekrar baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz.

Ateş ve Su Bölümleri Nasıl Geçilir

Ateş ve Su en eğlenceli flash oyunlar arasındadır. Kullanıcılar bölümleri beraber oynarken eğlenebilir. Bölümleri geçebilmeniz için el ve göz koordinasyonunuz iyi olması gerekmektedir. Acele etmeden hızlı kararlar vermeniz gerekir. Ayrıca eğer arkadaşınız ile berabe oynuyorsanız aranızda ki uyumda çok etkilidir. Bölümleri geçmek için çaba sarfetmeniz gerekir. Ayrıca youtube üzerinden bölümleri nasıl geçeceğiniz hakkında bilgi veren videolardan yardım alabilirsiniz.

One thought on “Ateş ve Su Oyna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir