Mario Kart Tour

Nintendo nihayet Mario ve onun arkadaşları grubunun akıllı telefonunuzda ve tabletinizde parçalara ulaşmasına izin verdi. Şimdi iOS ve Android cihazlarda indirilebilecek olan Mario Kart Tour, kült favori yarış oyununun bağımlılık yapıcı şeylerini avucunuza getiriyor.

Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite‘daki favori Switch oyunlarımızdan biri olan Mario Kart 8 Deluxe kadar karmaşık olmasa da, Mario Kart Turu eğlenceli ve ücretsizdir.

Yeni karakterlerin, parçaların ve araba parçalarının kilidini açmak için biraz para öksürebilirsiniz. Aksi takdirde, Nintendo’nun iki haftada bir değiştirdiği kursları kabul etmiş sayılırsınız. Ancak başlamadan önce Mario Kart Turu hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar değil. Motorlarınızı değiştirin: işte Nintendo’nun en son mobil sürümünü indirme ve oynatma.

 Mario Kart Tour Nasıl İndirilir?

Adım 1: Güçlü bir Wi-Fi ağına bağlanın ve mobil cihazınızda App Store’u başlatın. İOS veya Android için Mario Kart Tur indirin.

Adım 2: Cihazınızdaki uygulamayı açın. Nintendo hesabınıza bağlanmanız istenecektir. Ya mevcut bir Nintendo hesabına giriş yapın ya da yenisini yapın.

Adım 3: Kart sürücünüzü başlatmak ve yarışmak için otomatik öğretici rehbere göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir