iPhone 11 İnceleme

iPhone 11 20 Eylül’de satışa çıkıyor. 64 GB’lık modeli için 699 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Apple’ın geçen sene iPhone XR için belirlediği fiyattan 50 dolar daha düşük. Mevcut iyi durumda iPhone’unuzu takas etmek istiyorsanız, iPhone 11’i 399 $ gibi bir fiyata alabilirsiniz. Daha önce sizlerle iPhone Satın Alma Rehberi ve iPhone 11 Modelleri ve Teknik Özellikleri hakkında bilgi vermiştik. Bu yazılarımıza göz attıysanız artık detaylı bir iPhone 11 İnceleme yazısı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Ayrıca için 128 GB modeli için 749 ABD Doları ve 256 GB modeli için 849 ABD Doları harcamanız gerekebilir.. İndirimler için iPhone 11 fırsatlarımızı takip edin. Bizde sizler için detaylı bir iPhone 11 İnceleme yazısı çıkardık. Afiyet olsun.

iPhone 11 Özellikleri

Sizler için iPhone 11’i detaylı olarak inceledik. Bu yazımızda genel özelliklerini ele aldık. Her özelliğini detaylı incelediğimiz iPhone 11 için merak ettiğiniz başlıkları aşağıdaki yazılardan okuyabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran ve Ses İncelemesi

iPhone 11 Kamera İncelemesi

iPhone 11 Video Kamera İncelemesi

iPhone 11 Performans İncelemesi

iPhone 11 Batarya İncelemesi

iPhone 11 Wireless İncelemesi

iPhone 11 ve iOS13 İncelemesi

iPhone 11 Alınır Mı?

iPhone 11 Tasarım

İPhone 11’in tasarımı yenilikçi ve ferah bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Üst ve yanlar iPhone XR ile neredeyse aynıdı, üst kısımdaki çentik, alüminyum bant ve biraz ince çerçevelerle tamamlanmış.

“Yeni iPhone” a en belirgin farklılığı, arkadaki mat cam kareye yerleştirilmiş çift kameralar. Objektifler robot gözlerini andırıyor. Camın geri kalanı parlak bir yüzeye sahip, bu yüzden kamera ilginç bir kontrast sağlıyor.

iPhone XR serisini oluşturan Technicolor  iPhone 11’in yeni renklerinide oluşturuyor. Daha yumuşak tonlar, nane yeşili, soluk sarı ve açık lavanta morunu içerir. Ayrıca, beyaz ve kırmızıyı da seçebilirsiniz.

iPhone 11’deki en büyük tasarım değişikliği, sağlamlığı. Apple, bu telefonun, çift iyon süreci sayesinde, herhangi bir akıllı telefonun ön camından daha sert cama sahip olduğunu iddia ediyor. Yakında bu iddiayı satın aldığımız bir iPhone 11 ile test edeceğiz.

Bu cihaz aynı zamanda IP68 dereceli su direncine sahip, yani 30 dakika boyunca 2 metre derinliğinde ki suya dayanabileceği anlamına geliyor. iPhone XR sadece 1 metre derinliğe kadar inebiliyordu. İPhone 11 Pro, 4 metreye kadar çıkabildiği iddaa ediliyor.

iPhone 11, 5.94 x 2.98 x 0.33 inç ve 6.84 ons değerinde, Bu değerler iPhone XR ile aynı boyutta ve ağırlıkta olduğunu gösteriyor. Bu, telefonu 5,8 inç iPhone 11 Pro ve 6,5 inç iPhone 11 Pro Max arasına yerleştirir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir