iPhone 11 Alınır Mı?

iPhone 11 İnceleme serimizin son bölümü ile karşınızdayız. İşte son zamanlarda en çok sorulan bu sonun cevabını hep beraber aradık. Peki sonuç nedir? İşte karşınızda.

iPhone 11 Alınır Mı?

Ondan önceki iPhone XR gibi, iPhone 11 de çoğu kişiye tavsiye edeceğim iPhone. Ve yalnızca mevcut iPhone sahipleri için değil – birinci sınıf kameralar arayan herkes, özellikle Apple’ın agresif 699 dolar fiyatı nedeniyle bu ahizeyi dikkate almalı. Testlerimize dayanarak, iPhone 11 artık Google ve Samsung’un en iyi kameralarını bulabilir veya yenebilir.
IPhone 11’e karşı tek grev, baz modelindeki cimri 64GB depolama alanı ve hızlı bir şarj cihazının ekstra maliyeti.

İphone 11 Satın Al

Android’i tercih ederseniz, bir Galaxy S10e alabilir ve çok iyi kameralar ve sadece 750 dolara (ya da satışta 550 dolara kadar düşük) 5.8 inçlik canlı bir ekran elde edebilirsiniz. Ancak, iPhone 11’in kameraları daha da iyi ve Apple’ın telefonu daha uzun pil ömrü ve daha iyi performans sunuyor. Bazıları Google’ın Pixel 4’te kılıfının ne olduğunu görmek için beklemek isteyebilir.
Genel olarak, “iPhone 11 Alınır Mı?” sorusunun cevabı, iPhone 11 olağanüstü bir değerdir ve şüphesiz satın alabileceğiniz en iyi telefonlardan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir