Bedava PlayStation 4 Oyunları

Oyun dünyası konsol piyasasının yükselişine paralel olarak ivme kazandı. Bir çok firma faklı özelliklerde ve farklı kitlelere göre oyun ve konsol tasarımı yapmaya başladı. Konsol denilince ilk alka gelenlerden biri PS4. Ayrıca bir çok küçük yatırımcı, kendi oyunlarını tasarlamaya ve yaymaya başladığından beri biz oyunculara bir çok güzel oyun armağan ettiler. Bir çok ücretsiz oyun, alında büyük stüdyolardan çıkmış oyunlardan daha eğlenceli olmaktadır. Bedava PlayStation 4 Oyunları burada karşımıza çıkıyor. Hem eğlenceli hemde ücretsiz PlayStation 4 Oyunları listesini sizler için yaptık. Hem iyi okumalar, hem de iyi oyunlar.

Genesis

League of Legends’in başını çektiği MOBA(multiplayer online battle arena) tarzı oyunlar son dönemde oldukça popüler. Bir çok iyi örneği olan bu türe son katılan isimlerden biri Playstation 4 platformuna özel Genesis. 28 seçilebilir hero ile 5v5 maçlarınızı bilim kurgu teması ile yapabilirsiniz.

 

Dauntless

Epic Games tarafından geliştirilen yeni bir Aksiyon ve Macera türü bir oyun ile karşınızdayız. Daha önce Monster Hunter oynayıp beğendiyseniz, bu oyunun kesinlikle bağımlısı olacaksınız.

 

Apex Legends

Fortnite ve Pubg ile beraber son yılların en popüler oyunu olan Apex Legends’ı anlatmaya gerek yok. Görüyorsunuz! Karakter tasarımı ve maç motoru olarak rakiplerinden ayrıldıklarını iddaa ediyorlar. Elçiye zeval olmaz.

 

Dissidia Final Fantasy NT

Final Fantasy serisinin yeni oyunu. Bol pataklamalı ve kafa göz patlatmalı oyun sever Gamerlar için bununmaz nimet. Bizden söylemesi. Oyun ücretsiz verisyon olduğu için story modunda oynayamıyorsunuz. Fakat online olarak diğer oyuncularla oynamanız mümkün.

 

Fortnite

Anlatmaya gerek var mı? Üzerine bir şeyler söylemeye gerek var mı? Son yılların en çok dayak atılan oyunu. Fortnite Oyna ile sizi baş başa bırakıyoruz. Ayrıca şöyle bir iddaamız var. Türkiye’de Fortnite oynanmayan ev sayısı bir elin parmağını geçmez. Ayrıca Bedava PlayStation 4 Oyunları arasında en çok oynanı.

 

DEAD OR ALIVE 6: Core Fighters

 

GWENT: The Witcher Card Game

 

Brawlhalla

 

LET IT DIE

 

Paladins

 

Star Trek Online

 

Warframe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir